hata

Ticari Filolarda Sürdürülebilirlik için Kaplama Lastik

Çevreyi koruma ve sürdürülebilir uygulamaların toplumlar ve şirketler için giderek daha önemli hale geldiği bir dünyada, bir ticari filo yöneticisi olarak performansa ve maliyetleri düşürmeye odaklanırken yeni regülasyonlara da uymanız gerekir . Bandag'ta, sürdürülebilirliğinizi artıran ve daha iyi iş uygulamalarına yatırım yapmanızı sağlayan çözümlerle bu ihtiyaçları karşılamak için çok çalışıyoruz.

Neden lastik kaplamayı seçmelisiniz?
Lastik kaplama, lastiğin ömrünü uzatmak için aşınmış bir gövdeye yeni bir sırt tasarımı uygulama İşlemidir. Geleneksel lastik üretimine temel bir alternatif olarak lastik kaplama, kullanılan hammadde hacmini ve üretim sürecinde harcanan zamanı azaltarak hem maliyet hem de üretim açısından en uygun çözümdür. Kaplama LAstik, üretim maliyetlerini düşürme ve filo sürdürülebilirliğini artırma ek yararı ile birinci sınıf bir lastiğin üretiminin en yüksek performans standartlarını karşılamasını sağlar.

Bandag: Güvenilir Kaplama
Dünyanın en güvenilir birinci sınıf lastik kaplama ve kaplama sistemleri tedarikçisi olarak Bandag, 60 yılı aşkın endüstri uzmanlığını güvenlik ve güvenilirliğe adanmışlıkla birleştiriyor. Sıkı kalite standartları, son teknoloji ekipman, tam mevzuat uyumluluğu ve lastiklerinizden en iyi şekilde yararlanmak ve işinizi daha ileriye taşımak için tasarlanmış kapsamlı bir yüksek performanslı ürün yelpazesi sağladığımız için Bandag filolar için gerçek bir iş ortağıdır.

Bandag'ın filonuzun sürdürülebilirliğini ve maliyet etkinliğini artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini merak ediyor musunuz? Aşağıdaki tüm avantajlara göz atın.

Hammaddeden tasarruf
Bandag kaplama %75'e kadar geri dönüştürülmüş ve yeniden kullanılmış malzemeler içerir . Bir lastik kaplanarak yeniden kullanılırsa, filonuz yeni bir lastiğe kıyasla %70'e varan oranda yağ, 32 kg kauçuk ve 14 kg çelik tasarrufu sağlayabilir*. Geri dönüştürülmüş malzemeleri tercih ederek aynı zamanda döngüsel ekonomiye katkıda bulunmuş ve geleceğin sürdürülebilir lastiklerinin geliştirilmesini desteklemiş olursunuz.
* 315/80R22.5 ebadı için lastik başına. Kaynak: Bipaver.

Daha sürdürülebilir bir üretim süreci yaratın
Bandag üreticileri, geleneksel üretime kıyasla %70'e kadar daha az yağ kullanarak bile, yeni lastiklere kıyasla kaliteli kaplamalar üretmek için çok az enerji harcar .* En son teknolojilerin uygulanması, verimli ekipman ve en iyi uygulamalar %80 daha az Karbon salınımına olanak sağlar.* * Kaynak: Bipaver


Değerli enerji ve yakıttan tasarruf edin
Bandag, daha da fazla enerji tasarrufu sağlamak için soğuk işleme veya önceden vulkanize edilmiş sırt kauçuğu kullanır. Başka bir deyişle, bu kaplamaların işlenmesi çok daha düşük bir sıcaklıkta gerçekleşir ve üretmek için daha az enerji gerektirir. Bu süreç, enerji verimliliğinin ötesinde, yakıt tüketimini azaltmak için daha az yuvarlanma direncine sahip daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir lastik elde etmeniz anlamına gelir.

Lastik israfı sorununun üstesinden gelin
Lastiklerinizin uzun ömürlü olmasına ihtiyacınız var. Bir lastiği bir kez kullanıp değiştirmek yerine, o lastiği tekrar kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bandag üretim modelinde, birden fazla kez kaplama yapabilmek için birinci sınıf karkaslar kullanır, bu da doğal çevrenin daha fazla korunmasını ve filoların ticari taleplerinin karşılanması için daha sürdürülebilir bir iş modeli oluşturulmasını sağlar

Kaynak: Commercial Fleet Sustainability With Retread