hata

Bandag Lastik Kaplamaları ile Filonuzu Desteklemenin 4 Yolu

Bir filo yöneticisi olarak, filonuzun maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamak için her gün birçok sorumluluğu üstlenirsiniz. Sürücülerinizin ve filo araçlarınızın sağlık ve güvenliğini denetlemekten, operayonu yönetmekten, maliyetleri azaltma zorluğunu üstlenmeye kadar. Tüm bu talepleri nasıl karşılıyorsunuz? Lastiklerinizi Bandag ile kaplamayı seçtiğinizde elde ettiğiniz bazı avantajlara birlikte bakalım.

 

1. Kilometre başına maliyetinizi düşürür

Bir filo yöneticisi olarak karşılaşabileceğiniz en önemli zorluklardan biri, maliyetleri düşük tutarken tüm hedeflerinize ulaşmaktır. Kilometre başına maliyeti azaltmak mükemmel bir çözümdür.

Lastiklerini Bandag ile kaplamayı seçen filo yöneticileri, yeni bir lastiğe kıyasla kilometre başına maliyetlerini ortalama %30 oranında azaltma potansiyeline sahiptir . Bandag, bu önemli maliyet düşüşünü lastik ömrünü en üst düzeye çıkararak gerçekleştirir. Bridgestone'un Toplam Lastik Ömrü programı, lastiklerinizin tüm yaşam döngüsünü kapsayarak kilometre başına önemli ölçüde daha düşük toplam lastik maliyeti sunar. 

 

2. Yüksek kalite standartlarını karşılar

Filonuzu optimum verimlilikte çalışır durumda tutmak hayati önem taşır, bu da satın aldığınız kaplamaların her gün tüm gün olması gerektiği gibi performans göstermesi gerektiği anlamına gelir. İster hafif ister ağır ticari bir araç için Bandag lastik kaplamaları satın alıyor olun, kaplamanızın ustalıkla üretilmiş ve aynı hassasiyette takılmış olduğuna güvenebilirsiniz.

Bandag'ın katı kalite standartlarını karşılamasının diğer yolları nelerdir?

Bandag kaplamaları, yalnızca tam sertifikalı ve sürekli denetlenen Bandag Franchise Bayileri tarafından aynı tek tip işleme göre üretilir.
Her Bandag kaplaması, her bayinin, patentli Bandag kaplamaları ve kauçukları, tescilli Bandag ekipmanını ve Bandag'ın son derece gelişmiş kaplama sürecini birleştiren Bandag Sisteminin uzman uygulamasının sonucudur .
Şirket içi teknik servis mühendisleri tarafından yapılan yıllık denetimler, zorunlu eğitim ve Bandag'ın ISO 9000 sertifikası, Bandag'ın küresel Kalite Sertifikasyon Sisteminin bir parçasını oluşturur.
Bandag franchise bayileri, her kaplamanın yeni lastikler için geçerli olan kalite ve güvenilirlik standartlarını karşılamasını sağlayan UN ECE109 Yönetmeliğine uygundur.

 

3. Hızlı ve güvenilir hizmeti kapınıza kadar getirir

Filonuzun karşılaşabileceği zorluklar ne olursa olsun, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda kişiselleştirilmiş, hızlı ve güvenilir hizmet sunabilecek bir kaplama iş ortağı istiyorsunuz.

Bandag, Avrupa genelinde Bandag Franchise Ağının bir parçası olan 90'dan fazla franchise'a güvenmektedir. Bu yerel bayilikler, lastiklerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için tasarlanmış kapsamlı bir yüksek performanslı ürün yelpazesi sunmak için Bandag'ın yüksek kalite standartlarını ve son teknoloji ekipmanlarını bir araya getiriyor.

Avrupa çapında Bandag kaplama tesisleri ağı ile Bandag, kaplama çözümlerini filonuzun kapısına kadar getirebilir. Kısa geri dönüş süresinin yanı sıra, bir Bandag bayisinin yakınlığı da nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar ve karbon emisyonunu azaltır.

 

4. Filonuzun sürdürülebilirliğine katkıda bulunur

Çevresel sürdürülebilirlik tüm endüstrilerde en önemli konulardan biri haline geldi. Özellikle ticari filo sektörü için lastik kaplama, filonuzun daha çevre bilincine sahip uygulamaları benimsemesine yardımcı olmak için mükemmel bir fırsat sunar.

Bandag lastik kaplaması sürdürülebilirliğe nasıl katkıda bulunur?

Bandag kaplamaları, filonuzun lastik performansını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur
Kaplama işlemi daha az ham kaynak kullanır (petrol, çelik ve kauçuk)
Üretim sürecinde daha az kaynak, CO^2 emisyonlarının azalması anlamına gelir
Kaplama, lastik israfını azaltır ve döngüsel ekonomiyi destekler
Müşterilerin yakınındaki yerel bayilerle ortaklık kurmak, daha verimli bir iş akışı sağlar
Bandag kaplamalarının filolar için neden ekonomik ve ekolojik bir seçim olduğunu öğrenin

Bridgestone'un bir parçası: gelişmiş çözümler ve sürdürülebilir mobilitede lider
Filonuz lastik kaplama konusunda yeniyse, kaplama endüstrisinde en kaliteli ürün ve hizmetleri sunan tanınmış bir markayı seçmek doğru yoldur.

Bandag, 60 yılı aşkın endüstri uzmanlığını bir araya getirir ve küresel kaplama çözümlerinde liderdir.
Bandag, Bridgestone Group'un bir parçası olduğu için filonuz, filonuzu desteklemek ve operasyonlarını daha da optimize etmesine yardımcı olmak için birinci sınıf lastiklerden, mobilite çözümlerinden ve son derece uzmanlaşmış bir bayilik ağından yararlanabilir.