KVKK
Home Corporate About us Mission Vision Policy Certificates Branches Product & Services New Tires Covering Battery Industrial Battery Gallery Servis Propratik - Ağır Vasıta Uzmanı Hizmetler Bandag - Daha İyisi İçin Otopratik - Hızlı Bakım ve Lastik Merkezi Environment Environment Sustainable Options Fuel Consumption Tire Management Tire Management Tire Budget Carcass Management Tire Management Programs Tires need air References Career KVKK Contact Türkçe
GALLERY
Otopratik - Hızlı Bakım ve Lastik Merkezi

Otopratik Nedir?

OtoPratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği bir mağazalar zinciridir.

Otopratik Dünyası Hizmetler

 

 

OtoPratik zinciri, sahip olduğu Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik pazarında lider firma konumunda olan Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından oluşturulmuştur.

 

OtoPratik mağazaları sıcak, samimi özellikler taşıyan, aydınlık ve şeffaf bir atmosferi olan profesyonel görünüşe sahip satış ve servis noktaları olarak tasarlanmıştır.

 

OtoPratik mağazalarının tümünde, şu ana bölümler yer almaktadır:

Müşteri Bekleme AlanıLastik, jant, akü, yağ ve aksesuar ürün gruplarının rahatça sergilenmesine olanak tanıyan genişlikte teşhir ve müşteri bekleme alanı

Servis AlanıAynı anda en az üç araca hizmet vermeyi olanaklı kılan servis alanı,

Ürün Grupları İçin Yeterli Stok AlanTüm ürün grupları için yeterli stok alanı

Bekleme Alanı ve TuvaletlerMüşterilerin kullanımına ayrılmış bekleme alanı ve tuvaletler